Sanalika,Top,Forum,Sanalika Hileler,Bedava Sanil,Vip,Metin2,Dwar.gen.tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatildeyiz Bakım Aşamamız Sona Ermiştir.

HomeHome  forumforum  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» artık gel erkan
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Icon_minitimeby adem Tue Jul 06, 2010 1:55 pm

» Bu sitede hiç kimse olmucak
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Icon_minitimeby Guest Fri Jul 02, 2010 5:10 pm

» SANALİKA HAKKINDA KOMİK RESİMLER
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:17 pm

» Keşke Böyle Olsaydı Değilmi?
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:16 pm

» Keşke yine böyle bir uygulama çıksa ?
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:14 pm

» Aman dikkat et düşmeyesin :)
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:12 pm

» RESİMLERLE SANALİKA :D
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:21 pm

» komik
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:14 pm

» kuralsız 2 li oyuncu
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:07 pm

» özür
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 9:00 pm

- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden?

Go down 
AuthorMessage
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Left_bar_bleue5/5- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Left_bar_bleue0/0- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Empty_bar_bleue  (0/0)

- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Empty
PostSubject: - Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden?   - Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 1:25 pm

Öncelikle kullanmakta olduğunuz bir ateşduvarı (firewall) yazılımınız varsa "843" ve "4349" numaralı portlara izin veriniz.

Birçok işyerinde güvenlik amacıyla internet bağlantılarına sınırlama getirilir. www.sanalika.com sayfasına girebiliyorken www.sanalika.com/oyna adresinden oyuna giremeyebilirsiniz. Bu problemi çözmek için bilgi işlem bölümündeki sistem yönetcisinden "843" ve "4349" numaralı port adreslerinin açılmasını rica edebilirsiniz.

Sanalika'da oynamak için flash player yüklü bir internet tarayıcısı ile www.sanalika.com/oyna adresinden internet sayfamıza girmeniz gerekmektedir. Bu esnada karakteriniz ve dünyanız ile ilgili flash dosyaları yüklenmeye başlayacaktır. Bu aşamada indirme yetkileri için uzaktaki bir sunucumuzun 843 numaralı port adresine erişmesi gerekmektedir. Oyun içindeki mesajlarınızın iletimi için de başka bir sunucumuzun 4349 numaralı port adresine erişmesi gerekmektedir. Bu yönleri ile Sanalika sıradan bir internet sayfasından daha karmaşık bir yapıya sahiptir.
Back to top Go down
Site Lider
Yönetici
Yönetici
Site Lider

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Left_bar_bleue0/10- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Empty_bar_bleue  (0/10)
Saygısızlık Saygısızlık:
- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Left_bar_bleue0/0- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Empty_bar_bleue  (0/0)

- Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Empty
PostSubject: Re: - Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden?   - Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 1:30 pm

Tşkrler
Back to top Go down
http://sanalika.tk

Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» chat neden kaldırıldı
» Yöneticiler Ve Özel Üyeler Neden Msj Sayısı Az Olduğu Halde Oluyorlar?