Sanalika,Top,Forum,Sanalika Hileler,Bedava Sanil,Vip,Metin2,Dwar.gen.tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatildeyiz Bakım Aşamamız Sona Ermiştir.

HomeHome  forumforum  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» artık gel erkan
sanalikaya yeni evler Icon_minitimeby adem Tue Jul 06, 2010 1:55 pm

» Bu sitede hiç kimse olmucak
sanalikaya yeni evler Icon_minitimeby Guest Fri Jul 02, 2010 5:10 pm

» SANALİKA HAKKINDA KOMİK RESİMLER
sanalikaya yeni evler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:17 pm

» Keşke Böyle Olsaydı Değilmi?
sanalikaya yeni evler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:16 pm

» Keşke yine böyle bir uygulama çıksa ?
sanalikaya yeni evler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:14 pm

» Aman dikkat et düşmeyesin :)
sanalikaya yeni evler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:12 pm

» RESİMLERLE SANALİKA :D
sanalikaya yeni evler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:21 pm

» komik
sanalikaya yeni evler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:14 pm

» kuralsız 2 li oyuncu
sanalikaya yeni evler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:07 pm

» özür
sanalikaya yeni evler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 9:00 pm

sanalikaya yeni evler

Go down 
AuthorMessage
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
sanalikaya yeni evler Left_bar_bleue5/5sanalikaya yeni evler Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:
sanalikaya yeni evler Left_bar_bleue0/0sanalikaya yeni evler Empty_bar_bleue  (0/0)

sanalikaya yeni evler Empty
20100228
Postsanalikaya yeni evler

Sanalika BlogSanalika Günlükleri // Sanalika Diaries
HOME
HAKKIMDA // ABOUT
SORULAR VE CEVAPLAR // FAQ
LINKLER // LINKS
GALERI // GALLERY
« ŞekerciSanalika’da neler olacak neler »
Haftanın Özeti ve Telafisi
[Tercüme]
Biliyorum, bu hafta gerçekten de hiç bakamadım buraya, çok haklısınız ama bugün bu yazıya bu haftaki eksiklerimi telafi etmek için başladım ve de bu yazıyı okuyup bitirdiğinizde gerçekten de siz de artık bana kızmıyor olacaksınız.

Öncelikle, geçen hafta benden çok istediğiniz bir şeye ne yazık ki olumsuz yanıt vermek zorundayım: Anemon’daki yeni villaları henüz yayınlayamıyorum, çünkü henüz böyle bir çalışma yapma şansımız olmadı… Ama onun yerine daha önceden yaptığımız ancak oyuna ne zaman ekleneceğini bilmediğim bazı evleri size göstermeye karar verdim, yeri gelmişken de söyleyeyim, CADDELERİN, MEKANLARIN ve OBJELERİN OYUNA NE ZAMAN EKLENECEKLERİNİ SORMAYI LÜTFEN BIRAKIN ARTIK, BİLSEYDİM ZATEN SÖYLERDİM… Daha önce Sanalika’yı nasıl yaptığımızı az çok açıklayan bir yazı yazmıştım ve Soru-Cevap Bölümünde de bu tip sorulara genel bir yanıt vermiştim, lütfen iyice okuyup araştırmadan tembellik yolunu, kolay yolu seçmeyin arkadaşlarım…

Buradan bir de Beyza arkadaşımıza seslenmek istiyorum, yaşlanmış olabilirim ama siz hep aklımdasınız merak etme! Sadece işimiz bu aralar çok yoğunlaştığından blog’a ayıracak vakit bulamıyorum… Şimdi diyeceksiniz ki “Madem o kadar yoğunsunuz, biz neden göremiyoruz?!?! Ne yapıyorsunuz mesai saatlerinde anlamıyorum… Galiba siz sürekli Playstation 3 oynuyorsunuz çalışmak yerine…” Eğer aklınızda bunun gibi sorular uyandıysa, özellikle Beyza senin aklına kesin gelmiştir bunlar, hiç merak etmeyin neler yaptığımızı bu yazıda anlatacağım ve evet, ofiste Playstation 3 var, ama oynama şansımız az oluyor

Neyse vakit kaybetmeden Gündem apartmanı için düşündüğümüz ama oyuna henüz ekleme şansımızın olmadığı çatı katlarını görelim:

İlk göstereceğim ev şanlı Fenerbahçe’mizin renklerinde.. Bu evin diğer takımların renklerinde olanlarını da yapmışız ama bence hiç gerek yoktu çünkü kimsenin Fenerbahçe’den başka bir takım tutabilmesi gibi bir ihtimal olduğunu hiç mi hiç sanmıyorum…

Bir de tabi aynı evin kızlar için olan versiyonu var, çünkü kızlar takım tutmaz

Adım gibi eminim ki bu evleri çok beğendiniz ve hemen almak istiyorsunuz. Ama malesef ki oyuna eklenecekleri güne kadar beklemek zorundasınız, ve bir kere daha söyleyeyim, oyuna neyin ne zaman ekleneceğini BİLMİYORUM. Arkadaşlarım ekledikten sonra bana söylüyorlar ben de sizinle aynı zamanda öğreniyorum eklediklerini…

Unutmadan şunu da söyleyeyim, bazı arkadaşlarımız ev aldık ama bedava eşya gelmedi diye şikayet ediyorlar, işin aslını sizin için araştırdım: Bedava eşya sadece evi olmayan kişiler ev aldığında geliyor ve eğer görevle aldığınız 15 günlük eviniz bile varsa bedava eşya gelmiyor, bu yüzden eğer ev alacaksanız görev ile aldığınız evinizin kontratının bitmesini bekleyin ki bedava eşyaları alabilesiniz…

Gelelim bu hafta neler yaptığımıza, ben genel olarak çok yoğun bir hafta geçirdim ama ne yaptığımı anlatsam da sizin için hiç bir şey ifade etmeyeceğinden, beni bu hafta izin almış sayalım, diğer ekip arkadaşlarım ise gerçekten muhteşem işler yaptılar. Öncelikle bir sonraki modamızın çalışmaları bitti denebilecek bir safhaya geldi, çok yakında yeni görevleriyle, harika yeni eşyalarıyla ve de sürpriz mekanlarıyla ve karakterleriyle beraber açılmasını bekliyorum. Özellikle yeni modamızla beraber gelecek mekanımız gerçekten de dehşet bir yer oldu…

Bunun dışında Olimpos’a bir eğlence mekanı hazırlanmaya başlandı ve bu mekan bittikten sonra Olimpos’da da konserler olmaya başlayacak. Yani Sanalika’da eğlence tam gaz devam edecek…

Başka neler yaptınız derseniz, daha önceden de söylediğim gibi 9. caddede bazı değişiklikler yapılmasına karar verildi ve bununla ilgili çalışmalara da başlandı. Eğer 9. caddeyi neden değiştirdiğimizi merak ediyorsanız, bunu henüz açıklayamam ama şunu söyleyeyim, belki de vip sistemimizden bile daha büyük bir değişiklik yapmak için çalışıyoruz ve ben umuyorum ki bu yeni özelliğimizi de tamamladığımızda Sanalika’da yer yerinden oynayacak ve Sanalika artık eski Sanalika olmayacak… ÇOK HEYECANLIYIZ!!! HATTA ŞİMDİ EVDE BİLE HEYECANDAN SAÇIMI BAŞIMI YOLUYORUM! ÇABUCAK ÇIKSIN BU YENİLİK!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

Bu günlük de bu kadar demeden önce, bonus olarak Olimpos’a koymayı planladığımız iki evin daha resimlerini yayınlayayım da bana olan kızgınlığınız biraz hafiflesin… Bugün gösterdiğim evlerin tamamı Selin Köseoğlu tarafından çizildi ancak burada yayınlayacağımdan kendisinin dahi haberi yok, çünkü resimleri sinsice (özel casusluk yöntemlerimi kullanarak) ele geçirdim. Oraya kadar gitmişken benim galerimi de ziyaret edin, çünük nasıl rahmetli Zeki Müren alkışlarla yaşıyorduysa biz Sanalika grafik ekibi de sizin galerilerimizi ziyaret etmeniz ile yaşıyoruz. Yemin ederim.

Baştan da söylediğim gibi, bu evlerin de oyuna ne zaman ekleneceklerini BİLMİYORUM!!!

Herkese iyi eğlenceler…

resimler yok
Back to top Go down
Share this post on: reddit

sanalikaya yeni evler :: Comments

Anonymous
Re: sanalikaya yeni evler
Post Sun Feb 28, 2010 12:22 pm by Misafir
sanalika blogtan alıntı deseydin
Anonymous
Post Sun Feb 28, 2010 12:27 pm by Misafir
zaten biliniyor :d
Anonymous
Post Sun Feb 28, 2010 12:28 pm by Misafir
nasıl kopyalıon yoksa yazıonmu
Anonymous
Post Sun Feb 28, 2010 12:28 pm by Misafir
yo bir yol war
Anonymous
Post Sun Feb 28, 2010 12:35 pm by Misafir
ben resimleri var şimdi koycam Very Happy
Site Lider
Post Sun Feb 28, 2010 3:34 pm by Site Lider
Very Happy Tamam Very Happy
Anonymous
Post Sun Feb 28, 2010 4:14 pm by Misafir
nası kopyalanıor yha sanalika blogtan
Anonymous
Post Sun Feb 28, 2010 7:55 pm by Misafir
zor bulamassın
Site Lider
Post Sun Feb 28, 2010 8:13 pm by Site Lider
http://www.sanalikablog.com/feed/ Tıkla Kopyala
Anonymous
Post Mon Mar 01, 2010 12:12 pm by Misafir
saol erkan
Site Lider
Post Mon Mar 01, 2010 2:43 pm by Site Lider
b@tt@ls@l-€g€ wrote:
saol erkan
Önemli Deil
Tolguska!
Post Mon Mar 15, 2010 5:09 pm by Tolguska!
b@tt@ls@l-€g€ wrote:
nası kopyalanıor yha sanalika blogtan

Sağ tık tümünü seç !!! sanalikaya yeni evler Icon_razz
Anonymous
Post Mon Mar 15, 2010 7:24 pm by Misafir
ok
Anonymous
Post Thu Apr 01, 2010 12:38 pm by Misafir
istebu ydu
Anonymous
Post Thu Apr 01, 2010 8:50 pm by Misafir
HERKEZ KORUMAYA SİTEYİ BASMAYA GELDİLER 3 KİŞİLER SAVAŞ VAR TEHDİT ALTINDASINIZ!!!!
Anonymous
Post Thu Apr 01, 2010 8:50 pm by Misafir
HERKEZ ŞİFRESİNİ DĞEİŞTİRSİN HACKLAYA BİLİRLER

sanalikaya yeni evler

Back to top 

Page 1 of 1

Similar topics

-
» sanalikadaki yeni evler(resimli)
» en yeni tasarımımız yeni web sitemiz için.
» Evler
» Evler
» +9 Hack(En Yeni Sürüm Yeni Çıktı Fırından Sıcak Sıcak Gel)