Sanalika,Top,Forum,Sanalika Hileler,Bedava Sanil,Vip,Metin2,Dwar.gen.tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatildeyiz Bakım Aşamamız Sona Ermiştir.

HomeHome  forumforum  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» artık gel erkan
- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Icon_minitimeby adem Tue Jul 06, 2010 1:55 pm

» Bu sitede hiç kimse olmucak
- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Icon_minitimeby Guest Fri Jul 02, 2010 5:10 pm

» SANALİKA HAKKINDA KOMİK RESİMLER
- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:17 pm

» Keşke Böyle Olsaydı Değilmi?
- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:16 pm

» Keşke yine böyle bir uygulama çıksa ?
- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:14 pm

» Aman dikkat et düşmeyesin :)
- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:12 pm

» RESİMLERLE SANALİKA :D
- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:21 pm

» komik
- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:14 pm

» kuralsız 2 li oyuncu
- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:07 pm

» özür
- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 9:00 pm

- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım?

Go down 
AuthorMessage
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Left_bar_bleue5/5- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:
- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Left_bar_bleue0/0- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Empty_bar_bleue  (0/0)

- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Empty
PostSubject: - V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım?   - V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 1:42 pm

- V.I.P Kartımı Aldım Şimdi Ne Yapmalıyım? Kart_canta
Sanalika'da V.I.P kullanıcılara özel uygulamalardan yararlanmak için Sanil Yükle butonundan V.I.P kart satın almanız gerekmektedir. Satın almış olduğunuz V.I.P kart çantanızda bulunmaktadır. Çantanızda bulunan kartın doğru V.I.P kart olduğunu kontrol etmeyi unutmayınız.

Artık almış olduğunuz V.I.P kartın içerdiğini özelliklerini kullanabilirsiniz.

Sahip olduğunuz V.I.P kartın özelliklerini öğrenmek için tıklayınız!

Not: V.I.P kartınız aldığınız andan itibaren 30 gün süre ile geçerlidir. Ayrıca aynı V.I.P kartından bir tane daha alınırsa otomatik olarak kullanım süresi güncellenecektir.
Back to top Go down

Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Çok Sanalika Hareketler Bunlar 2 Cıkması İçin Ne Yapmalıyım?
» Benim Evim Sanil Aldım :D
» arkadaşlar oyunun açılmasına çok az kaldı çünkü java ve serveri aldım
» bize yardımcı olan arkadaşlarımıza tşkr edelim çünkü 1 saatte oyuna girmeyi başarabildik şimdi sadece dekorasyon lazım