Sanalika,Top,Forum,Sanalika Hileler,Bedava Sanil,Vip,Metin2,Dwar.gen.tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatildeyiz Bakım Aşamamız Sona Ermiştir.

HomeHome  forumforum  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» artık gel erkan
Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Icon_minitimeby adem Tue Jul 06, 2010 1:55 pm

» Bu sitede hiç kimse olmucak
Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Icon_minitimeby Guest Fri Jul 02, 2010 5:10 pm

» SANALİKA HAKKINDA KOMİK RESİMLER
Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:17 pm

» Keşke Böyle Olsaydı Değilmi?
Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:16 pm

» Keşke yine böyle bir uygulama çıksa ?
Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:14 pm

» Aman dikkat et düşmeyesin :)
Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:12 pm

» RESİMLERLE SANALİKA :D
Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:21 pm

» komik
Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:14 pm

» kuralsız 2 li oyuncu
Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:07 pm

» özür
Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 9:00 pm

Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı)

Go down 
AuthorMessage
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Left_bar_bleue5/5Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:
Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Left_bar_bleue0/0Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Empty_bar_bleue  (0/0)

Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Empty
PostSubject: Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı)   Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 1:01 pm

Cadde Dokuzdan İlk Görüntüler
Herkese merhabalar,

Evet biliyorum, bir süredir Sanalika’da olacak yeniliklerden bir şeyler göstermedim ya da anlatmadım, ama bana sorarsanız Bedava Sanil siteleri ve Sanalika’da hile konularında yazdığım o yazılar da gerekliydi. Ben bu sitenin Sanalika’nın destek bölümü dışında, kullanıcılarımızın başvurabileceği ikinci ve destek bölümü gibi kurumsal olmayan, arkadaşça bir kaynak site olmasını istiyorum. Bu sebeple Sanalika’ya yeni başlayanları da düşünmek zorunda hissediyorum kendimi. Yeni başlayan arkadaşlarımız bunları da bilsinler ki kötü deneyimler yaşamasınlar.

Neyse, bunları bir tarafa bırakalım da artık bugünkü yazımın asıl konusuna gelelim. Dediğim gibi uzun zamandır yeni bir şeyler göstermiyordum. Eminim düşünmüşsünüzdür, neredeyse bir haftadır ne yaptı bunca insan. Söyleyeyim, hiçbir şey… Şaka, herkes gerçekten çok çalıştı. Ben kendi adıma, bitti sandığım 6. cadde yenilemesinin neredeyse yaptığım kadar işi daha olduğunu anlayıp biraz yıkıldım, ama sonra Anka kuşu gibi küllerimden yeniden doğup, avına doğru dalışa geçen bir şahin gibi işime saldırdım ve aslanlar gibi de çalışıyorum… (Patronlarım da blog’u okuyorlarmış…) Her neyse, bu hafta neler yaptık neler… Ben hafta başında Sanalika’daki Erdem değiştirme işleri ile biraz uğraştım. Yakında Erdem’in heykelini bile göremeyeceksiniz. Yerine ne geleceği ise sürpriz olacaktı aslında ama bazı kurnaz arkadaşlarımız çoktan bulmuşlar

Erdem işlerinden sonra ise ben altıncı cadde yenilememe devam ederken, diğer ekip arkadaşlarım sizin için güzel şeyler hazırladılar. Zaten en sıkıcı işler bana düşer oldu… (Patronlarım okuyorlarmış… ) İşte bunlardan biri :

İşte size cadde 9′un ilk görüntüleri. Pion, benim eskizimden Tayfun Abimizin sanat yönetiminde hazırladı. Bence yine çok güzel bir cadde oldu. Eminim siz de çok beğeneceksiniz. Diğer ekip arkadaşlarım da hafta içinde boş durmadılar tabii ki ve bu caddede yer alacak olan cafeToria ve Komedi klübümüz ile ilgili çizimleri yaptılar ama bunları bugün yayınlamıyorum Önümüzdeki günlerde siz iyice merak ettikten sonra yayınlayacağım…. NIHAHAHAHAHAHA!

Ha bir de unutmadan söyleyeyim, Facebook grubumuzdan sonra Facebook Sayfamızı da açtım. (Zaten siteye de küçük bir araç ekledim, böylece hızlıca üye olabilirsiniz.) İkisi arasındaki fark nedir tam olarak bilemiyorum ama herkes aç dedi diye açayım dedim Buraya da üye olursanız ve arkadaşlarınızı da üye ederseniz hediyeler kazanmazsınız belki ama, beni çok mutlu edersiniz.

Herkese iyi eğlenceler…

Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı) 9.cadde_eskiz_blog
Back to top Go down

Sanalika Cadde 9 (açılmadı teras devamı)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Alper fotolarının devamı XCalldan =)) HahAaha süper yaa
» 9.Cadde
» Sanalika Cadde 1
» Olimpos 4.cadde
» Sanalika Cadde 3