Sanalika,Top,Forum,Sanalika Hileler,Bedava Sanil,Vip,Metin2,Dwar.gen.tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatildeyiz Bakım Aşamamız Sona Ermiştir.

HomeHome  forumforum  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» artık gel erkan
Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeby adem Tue Jul 06, 2010 1:55 pm

» Bu sitede hiç kimse olmucak
Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeby Guest Fri Jul 02, 2010 5:10 pm

» SANALİKA HAKKINDA KOMİK RESİMLER
Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:17 pm

» Keşke Böyle Olsaydı Değilmi?
Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:16 pm

» Keşke yine böyle bir uygulama çıksa ?
Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:14 pm

» Aman dikkat et düşmeyesin :)
Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:12 pm

» RESİMLERLE SANALİKA :D
Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:21 pm

» komik
Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:14 pm

» kuralsız 2 li oyuncu
Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:07 pm

» özür
Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 9:00 pm

Aliberk Fotolara Bakın

Go down 
3 posters
AuthorMessage
alper_062008
Onbaşı
Onbaşı
alper_062008

Aliberk Fotolara Bakın Empty
PostSubject: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeSun May 16, 2010 4:01 pm

Aliberk Fotolara Bakın 21545_103268239700500_100000519741964_86512_6683631_n

Aliberk Fotolara Bakın 21545_103267839700540_100000519741964_86504_3954438_n

Aliberk Fotolara Bakın 21545_103267969700527_100000519741964_86506_6547925_n

Aliberk Fotolara Bakın 21545_103268173033840_100000519741964_86511_396500_n

Aliberkin harbi yüzünü gördünüz hacklemiş tolga beni onları ben yazarmıyım aha buda bebe benden küçük bide yuh
Back to top Go down
alper_062008
Onbaşı
Onbaşı
alper_062008

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeSun May 16, 2010 4:03 pm

öbür adı aliberk byafacan kapak olsun aliberk
Back to top Go down
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Aliberk Fotolara Bakın Left_bar_bleue5/5Aliberk Fotolara Bakın Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:
Aliberk Fotolara Bakın Left_bar_bleue0/0Aliberk Fotolara Bakın Empty_bar_bleue  (0/0)

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeSun May 16, 2010 6:30 pm

senin hala varmı yüzün foruma girmeye lan.!
Back to top Go down
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Aliberk Fotolara Bakın Left_bar_bleue5/5Aliberk Fotolara Bakın Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:
Aliberk Fotolara Bakın Left_bar_bleue0/0Aliberk Fotolara Bakın Empty_bar_bleue  (0/0)

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeSun May 16, 2010 6:32 pm

Ha bu arada tolga falan seni Hacklemedi.! sen kendin yazdın bunların hepsini çünki ip adresin senin yerini tespit etti.! aliberkin küçük olduğunu herkez biliyo zaten xD
Back to top Go down
Tolguska!
Güvenlik
Güvenlik
Tolguska!

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeMon May 17, 2010 6:49 pm

ByGenc wrote:
Ha bu arada tolga falan seni Hacklemedi.! sen kendin yazdın bunların hepsini çünki ip adresin senin yerini tespit etti.! aliberkin küçük olduğunu herkez biliyo zaten xD
Ben mi ? seni hackledim =)))))))) çok eskiden şifren elimde fakat hiç hesabına bir kez bile girmedim .
Bu laflarınla "I rise you fallen " Demekten başka bir sözüm yok !
Ayretten salihi tebrik ediyorum .
Salih bana senin ip adresini verdi ve mesajları inceleyerek senin evinden local gösteriyordu !...
Böyle insanlara durduk yere B'K Atma ! !!!...
Yoksa gerçekten 155 vs. dinlemiyeceğim .!! gerçekten yapacağım .
Ayretten bana bulaşan ve bulaşmaya çalışanlar bilsin iki ! "
Yaptıklarım yapacaklarımın teğetidir !.
Back to top Go down
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeTue May 18, 2010 8:45 am

Süper koluşma.
Back to top Go down
Network
Gold Üye
Gold Üye
Network

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeTue May 18, 2010 6:06 pm

danger_q4n1cq wrote:
senin hala varmı yüzün foruma girmeye lan.!
istediği zaman girebilirsin kardeşim....
Back to top Go down
alper_062008
Onbaşı
Onbaşı
alper_062008

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeTue May 18, 2010 9:10 pm

sölicektim onları ben yazdıysam allh benim belamı bin kere versin
Back to top Go down
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeWed May 19, 2010 10:15 am

kim yabtı ozaman şeytanlarmı ¿
Back to top Go down
Network
Gold Üye
Gold Üye
Network

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeWed May 19, 2010 2:11 pm

sitedemizde ne kasar çok şeytanın olduğunu biliyorsun salih
Back to top Go down
alper_062008
Onbaşı
Onbaşı
alper_062008

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeWed May 19, 2010 6:20 pm

o şeytan benmiyim laf sokuyonuz bana hepiniz ben malmıyım öle diyem topum göt veriyo allh aşkına yapmayın
Back to top Go down
Network
Gold Üye
Gold Üye
Network

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeWed May 19, 2010 7:27 pm

alper gerçekten göt mi veriyosun
Back to top Go down
alper_062008
Onbaşı
Onbaşı
alper_062008

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeWed May 19, 2010 9:07 pm

adam gibi konuş one laf la
Back to top Go down
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeThu May 20, 2010 8:47 am

sen yapmadığını ispat et bizde inanak sana hı ¿
Back to top Go down
Network
Gold Üye
Gold Üye
Network

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeThu May 20, 2010 9:26 am

danger_q4n1cq wrote:
sen yapmadığını ispat et bizde inanak sana hı ¿
Back to top Go down
alper_062008
Onbaşı
Onbaşı
alper_062008

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeThu May 20, 2010 3:07 pm

nasıl ispat edem
Back to top Go down
alper_062008
Onbaşı
Onbaşı
alper_062008

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeThu May 20, 2010 3:08 pm

o tolga az değil neden alper e giremiyom üyeliğe çünkü üyeliğimi çaldı önceden şifremi biliyodu yazdı
Back to top Go down
Tolguska!
Güvenlik
Güvenlik
Tolguska!

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeThu May 20, 2010 8:05 pm

alper_062008 wrote:
o tolga az değil neden alper e giremiyom üyeliğe çünkü üyeliğimi çaldı önceden şifremi biliyodu yazdı

Ben senin arkadaşın değilim ve senden yaşca çok büyüğüm .....
@Alper adlı üyeliğini girememe sebebini bilmiyorum.
Şunu biliyorum ; fakat senin şifreni başka birinin bildiğinide biliyorum !...
Şifren elimdeydi . Ama hiç girmedim !
Bunların tamamı komplo diğer bilen kişi şifreyi değiştirmiştir .
Ve benim adıma ip koymuş olabilir !

Burdan çıkarman gereken olay ise bunu olayları ben yapmadığımdır .
Back to top Go down
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeThu May 20, 2010 8:28 pm

Tolga sana şifreyi ben verdim çok kızmıştım alpere o bana söylemişti sifresini bende sana verdim bunu biliyon ama ben hayatta o kullanıcıya girmedim ve tolga yada başkası bunu yapan açıklanana kadar konu Kilit.
Back to top Go down
Tolguska!
Güvenlik
Güvenlik
Tolguska!

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeFri May 21, 2010 12:08 pm

Bunu alper yaptı bu 100% ! Hack şaşırmaz ... ip adresi yani mesajların locali alperin sabit ipsi !Bu demek oluyor ki ; bunları alper yazdı.
Back to top Go down
Network
Gold Üye
Gold Üye
Network

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeFri May 21, 2010 4:12 pm

Xcall wrote:
Bunu alper yaptı bu 100% ! Hack şaşırmaz ... ip adresi yani mesajların locali alperin sabit ipsi !Bu demek oluyor ki ; bunları alper yazdı.
what?nasıl yani
Back to top Go down
alper_062008
Onbaşı
Onbaşı
alper_062008

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeFri May 21, 2010 4:58 pm

tolga hehe öldir sus konuşma biriniz yaptınız ben salakmıyım kendime küfür edeyim aman artık bu siteden medet bulmuyorum yeni bir siteyle anlaşma yaptım forumda yöneticiyim onların hiçbiri sizin gibi değiş kankalarım bissürü ve flood yapmıyorumm bu sefer Very Happy
Back to top Go down
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeSat May 22, 2010 1:48 pm

hıhı biz yaptık töbe töbe niye yapalımki biz bir kanıt ver biz yaptık diyelim ama biz bu kadar amele değiliz bunu yapcak kadar Smile
Back to top Go down
alper_062008
Onbaşı
Onbaşı
alper_062008

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeSat May 22, 2010 3:59 pm

heh amelerler kralı geldi hemen duydu ben niye kanıtlıyayımki başka sitede yöneticiyim byss
Back to top Go down
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Aliberk Fotolara Bakın   Aliberk Fotolara Bakın Icon_minitimeSun May 23, 2010 10:40 am

Bana amele diyon ama kendine bakmıyon senin yapcaığın yöneticilik flood ile olur dikkat et en kısa zamanda o sitedende atılırsın xD
Back to top Go down

Aliberk Fotolara Bakın
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Aliberk Evi
» Bakarmısın Aliberk
» aliberk bittin sen
» bir bakın
» bir bakın