Sanalika,Top,Forum,Sanalika Hileler,Bedava Sanil,Vip,Metin2,Dwar.gen.tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatildeyiz Bakım Aşamamız Sona Ermiştir.

HomeHome  forumforum  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» artık gel erkan
Santos'u sıkıntı bastı.. Icon_minitimeby adem Tue Jul 06, 2010 1:55 pm

» Bu sitede hiç kimse olmucak
Santos'u sıkıntı bastı.. Icon_minitimeby Guest Fri Jul 02, 2010 5:10 pm

» SANALİKA HAKKINDA KOMİK RESİMLER
Santos'u sıkıntı bastı.. Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:17 pm

» Keşke Böyle Olsaydı Değilmi?
Santos'u sıkıntı bastı.. Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:16 pm

» Keşke yine böyle bir uygulama çıksa ?
Santos'u sıkıntı bastı.. Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:14 pm

» Aman dikkat et düşmeyesin :)
Santos'u sıkıntı bastı.. Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:12 pm

» RESİMLERLE SANALİKA :D
Santos'u sıkıntı bastı.. Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:21 pm

» komik
Santos'u sıkıntı bastı.. Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:14 pm

» kuralsız 2 li oyuncu
Santos'u sıkıntı bastı.. Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:07 pm

» özür
Santos'u sıkıntı bastı.. Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 9:00 pm

Santos'u sıkıntı bastı..

Go down 
AuthorMessage
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Santos'u sıkıntı bastı.. Left_bar_bleue5/5Santos'u sıkıntı bastı.. Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:
Santos'u sıkıntı bastı.. Left_bar_bleue0/0Santos'u sıkıntı bastı.. Empty_bar_bleue  (0/0)

Santos'u sıkıntı bastı.. Empty
PostSubject: Santos'u sıkıntı bastı..   Santos'u sıkıntı bastı.. Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 1:05 pm

Fenerbahçeli Andre dos Santos’u milli takıma gidememe korkusu sardı. Sarı-lacivertlilerin en formda isimleri arasında kendini gösteren Brezilyalı futbolcu, milli forma ile Güney Afrika’ya gidememe endişesi taşıyor.

Sarı-lacivertlilerde çok formda bir dönem yaşadığını vurgulayan Dos Santos, buna kanıt olarak da Süper Lig’de 24 karşılaşmanın 21’inde forma giymesini ve 5 gol atmasını gösterdi. Fenerbahçeli yıldız futbolcu, ülkesi Brezilya’da yayımlanan Bandsports’a verdiği demeçte, milli takımdaki geleceğinden, Türkiye’deki gazetecilerle olan ilişkilere kadar çeşitli açıklamalarda bulundu.

‘Seks partisi yalan’
Dos Santos, Afrika’ya gidememe endişesi taşıdığını da inkar etmedi, Dunga’nın, oynadığı kulvarda çeşitli alternatifleri denediğini, bu yüzden forma giyemediğini belirtti. Son yapılan Konfederasyon Kupası’nda ilk 11’de maçlara çıktığına işaret eden Brezilyalı oyuncu, orada iyi bir imaj ortaya koyduğunu söyledi.

Dos Santos, Bandsports’ta muhabirin, “Milli Takım’a son maçlarda çağrılmamanın, Türkiye’de bir otelde seks partisi düzenlediğiniz yönündeki iddialarla bir bağlantısı olabilir mi?” yönündeki soruya ise şu yanıtı verdi:
“Böyle bir şey olmadı. Gazeteciler şimdi de Daum’un beni istemediği yönünde haberler çıkarıyor. Hocam beni beğeniyor ve moral veriyor. Karşılaşmalara da ilk 11’de çıkıyorum. Seks skandalıyla ilgili de kulüp zaten açıklama yapıp, olayı yalanladı. Dunga da bir röportajında, futbolcunun saha dışındaki ilişkisi beni ilgilendirmez diye görüş belirtmişti.”
Back to top Go down

Santos'u sıkıntı bastı..
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sanalikayı Çeteler Bastı :)
» foruma kim index bastı iceri girin okuyun
» ajanlar siteyi bastı bazı kullanıcıları kurtardım hemen gelsinnnn alarm