Sanalika,Top,Forum,Sanalika Hileler,Bedava Sanil,Vip,Metin2,Dwar.gen.tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatildeyiz Bakım Aşamamız Sona Ermiştir.

HomeHome  forumforum  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» artık gel erkan
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Icon_minitimeby adem Tue Jul 06, 2010 1:55 pm

» Bu sitede hiç kimse olmucak
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Icon_minitimeby Guest Fri Jul 02, 2010 5:10 pm

» SANALİKA HAKKINDA KOMİK RESİMLER
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:17 pm

» Keşke Böyle Olsaydı Değilmi?
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:16 pm

» Keşke yine böyle bir uygulama çıksa ?
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:14 pm

» Aman dikkat et düşmeyesin :)
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:12 pm

» RESİMLERLE SANALİKA :D
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:21 pm

» komik
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:14 pm

» kuralsız 2 li oyuncu
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:07 pm

» özür
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 9:00 pm

Arda: ''Hala avantajlıyız..''

Go down 
AuthorMessage
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Left_bar_bleue5/5Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Left_bar_bleue0/0Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Empty_bar_bleue  (0/0)

Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Empty
PostSubject: Arda: ''Hala avantajlıyız..''   Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 12:41 pm

Galatasaray kaptanı Arda Turan, Eskişehirspor karşısında kötü oynadıklarını ve kaybettiklerini ancak hala avantajlı olduklarını söylerken, hakemlere seslendi..
Arda'nın açıklamalarından Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:
"Kötü oynadık. Kazanmak istiyorduk olmadı, yolumuza devam etmek zorundayız. Liderliği kaybetmedik, Bursa'nın eksik maçları var. Ne olacak bilmiyoruz. Rakiplerimiz bize gelecek. Çok büyük avantajı, avantaja getirdik. Zor bir rakibe karşı oynadık, futbola uzaklar. Sert oynuyorlar. Kendi sistemleri saygı duyuyoruz. Yorgunluk var mı yok mu bilmiyorum. Ben ve birkaç yıldız oyuncumuz skora etki edemedik. Kötü oynadık ama kazanabilirdik. Hala avantajlıyız. Rakiplerimiz bizden daha kötü. Ankaragücü maçını kazanıp önümüze bakacağız. Biz elimizeden gelenin hepsini vereceğiz.

Bülent Yıldırım'ın hakemliğine güveniyorum onu seviyorum ama sürekli tekme yiyorum. Tekme yiyorum, kolumdan çekiliyorum. Her maçtan sonra 10 tane buz bağlıyorum bacağıma. Kaptanlık pazu bandım kolumdan gidiyor onu söylüyorum hakeme. El pozisyonları var. Bülent Yıldırım'ın hakemliğine, samimiyetine inanıyorum. Ama daha dikkatli olmak lazım. Volkan abinin kafasından sakatlandı ona nasıl olduğunu soruyordum üçüncü biri olaya girdi. Ben niye kavga edeyim. Kavga edikecek bir şey varsa kavga ederim. Rakiplerimiz her öne geçtiğinde 5 dakika yatıyor. Uzatma 4 dakika. Biz kötü oyandığımız için kaybettik ama herkes dikkat etmeli. Hakemlere güvendiğimiz de söylüyorum ama daha dikkat edilmeliler."
Back to top Go down
Site Lider
Yönetici
Yönetici
Site Lider

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Left_bar_bleue0/10Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Empty_bar_bleue  (0/10)
Saygısızlık Saygısızlık:
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Left_bar_bleue0/0Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Empty_bar_bleue  (0/0)

PostSubject: Re: Arda: ''Hala avantajlıyız..''   Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 12:53 pm

Tşrkler
Back to top Go down
http://sanalika.tk
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Left_bar_bleue5/5Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Arda: ''Hala avantajlıyız..''   Arda: ''Hala avantajlıyız..'' Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 2:58 pm

tşklr bende bizim arda sandım Very Happy
Back to top Go down

Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Arda'nın son durumu..
» Hala Kankam Olan Yokmu
» Arda Bak
» The aRDA
» Arda bir bak