Sanalika,Top,Forum,Sanalika Hileler,Bedava Sanil,Vip,Metin2,Dwar.gen.tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatildeyiz Bakım Aşamamız Sona Ermiştir.

HomeHome  forumforum  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» artık gel erkan
- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeby adem Tue Jul 06, 2010 1:55 pm

» Bu sitede hiç kimse olmucak
- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeby Guest Fri Jul 02, 2010 5:10 pm

» SANALİKA HAKKINDA KOMİK RESİMLER
- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:17 pm

» Keşke Böyle Olsaydı Değilmi?
- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:16 pm

» Keşke yine böyle bir uygulama çıksa ?
- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:14 pm

» Aman dikkat et düşmeyesin :)
- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:12 pm

» RESİMLERLE SANALİKA :D
- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:21 pm

» komik
- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:14 pm

» kuralsız 2 li oyuncu
- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:07 pm

» özür
- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 9:00 pm

- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?

Go down 
AuthorMessage
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Left_bar_bleue5/5- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:
- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Left_bar_bleue0/0- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Empty_bar_bleue  (0/0)

- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Empty
PostSubject: - Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?   - Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 1:26 pm

Kullandığınız internet tarayıcısı Flash Player 9 ve sonraki sürümleri olmadan Sanalika'ya giremeyecektir. Sisteminizde Flash Player hiç yüklenmemiş veya eski bir Flash Player sürümü yüklü olabilir.

Güncel bir Flash Player yüklemek için http://get.adobe.com/flashplayer/ adresine giriniz. Karşınıza gelen ekrandaki "Agree and install now" düğmesine tıklayınız. 2MByte civarında küçük bir dosya indirilecektir. Daha sonra tüm internet tarayıcı pencerelerinizi kapatınız. İndirdiğiniz uygulamaya çift tıklayarak yükleyiniz. Artık Sanalika'ya girebilirsiniz.

Internet Explorer kullanıcıları daha farklı bir yöntemle Flash Player'ı yükleyeceklerdir. "Agree and install now" tuşuna tıkladığınızda internet tarayıcınızın üst bölümünde bir uyarı çubuğu görünecektir. Uyarı çubuğuna tıklayarak açılan menüden "ActiveX denetimini yükle" seçeneğiniz seçiniz. Daha sonra karşınıza gelen güvenlik uyarısını "install" düğmesine tıklayarak onaylayınız. Bundan sonraki işlem otomatik olarak gerçekleşecektir. Bu aşamadaki ilerlemeyi internet tarayıcınızın penceresi içindeki ilerleyen bir ekrandan takip edebilirsiniz. İlerleme ekranı kaybolduğunda tüm Internet Explorer pencerelerini kapatınız. Artık Sanalika'ya girebilirsiniz.

Internet Explorer altındaki ActiveX ayarlarınız farklı olabilir. Bu durumda yüklemeyi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Ayarlarınızı gözden geçiriniz.
Back to top Go down
Site Lider
Yönetici
Yönetici
Site Lider

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Left_bar_bleue0/10- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Empty_bar_bleue  (0/10)
Saygısızlık Saygısızlık:
- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Left_bar_bleue0/0- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Empty_bar_bleue  (0/0)

- Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Empty
PostSubject: Re: - Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?   - Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 1:31 pm

Tşkrler
Back to top Go down
http://sanalika.tk

Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» - Nasıl V.I.P olabilirim?
» 123 Flash Menu + Template Pack + Serial FULL
» Yarışma
» - Evimi nasıl düzenleyebilirim?
» nasıl vıp olabilirim