Sanalika,Top,Forum,Sanalika Hileler,Bedava Sanil,Vip,Metin2,Dwar.gen.tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatildeyiz Bakım Aşamamız Sona Ermiştir.

HomeHome  forumforum  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» artık gel erkan
- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Icon_minitimeby adem Tue Jul 06, 2010 1:55 pm

» Bu sitede hiç kimse olmucak
- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Icon_minitimeby Guest Fri Jul 02, 2010 5:10 pm

» SANALİKA HAKKINDA KOMİK RESİMLER
- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:17 pm

» Keşke Böyle Olsaydı Değilmi?
- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:16 pm

» Keşke yine böyle bir uygulama çıksa ?
- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:14 pm

» Aman dikkat et düşmeyesin :)
- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:12 pm

» RESİMLERLE SANALİKA :D
- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:21 pm

» komik
- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:14 pm

» kuralsız 2 li oyuncu
- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:07 pm

» özür
- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 9:00 pm

- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim?

Go down 
AuthorMessage
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Left_bar_bleue5/5- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:
- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Left_bar_bleue0/0- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Empty_bar_bleue  (0/0)

- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Empty
PostSubject: - Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim?   - Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 1:26 pm

- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim?
Windows 2000/XP/Vista :
Başta Firefox ve Internet Explorer olmak üzere Opera, Safari ve Google Chrome internet tarayıcıları ile Sanalika'ya girebilirsiniz. Firefox kullanmanız ve işletim sisteminizin son yama paketlerini (Service Pack) yüklemiş olmalanız tavsiye edilir.

Linux :
Başta Pardus olmak üzere birçok Linux dağıtımı ile Firefox internet tarayıcısını kullanarak Sanalika'ya girebilirsiniz. Sisteminizde Flash Player yüklü değil ise öncelikle kullanmakta olduğunuz dağıtımın paket yönetim sisteminden yüklemeye çalışınız.

Mac Os X :
Safari, Firefox ve Opera internet tarayıcıları ile Sanalika'ya girebilirsiniz.

Windows 98/ME :
Firefox ve Internet Explorer internet tarayıcıları ile Sanalika'ya girebilirsiniz. Bu işletim sistemlerinin geliştirilmesi durdurulduğu için daha güncel başka bir işletim sistemi kullananız tavsiye edilir.
Back to top Go down
Site Lider
Yönetici
Yönetici
Site Lider

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Left_bar_bleue0/10- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Empty_bar_bleue  (0/10)
Saygısızlık Saygısızlık:
- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Left_bar_bleue0/0- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Empty_bar_bleue  (0/0)

- Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Empty
PostSubject: Re: - Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim?   - Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 1:31 pm

Tşkrler
Back to top Go down
http://sanalika.tk

Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» -- İnternet Tarayıcıları --
» Evler De hANGİ Odalar Var
» Kader maçları hangi kanalda?
» - Sanalika'da hangi ürünler mevcut?