Sanalika,Top,Forum,Sanalika Hileler,Bedava Sanil,Vip,Metin2,Dwar.gen.tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatildeyiz Bakım Aşamamız Sona Ermiştir.

HomeHome  forumforum  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» artık gel erkan
Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Icon_minitimeby adem Tue Jul 06, 2010 1:55 pm

» Bu sitede hiç kimse olmucak
Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Icon_minitimeby Guest Fri Jul 02, 2010 5:10 pm

» SANALİKA HAKKINDA KOMİK RESİMLER
Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:17 pm

» Keşke Böyle Olsaydı Değilmi?
Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:16 pm

» Keşke yine böyle bir uygulama çıksa ?
Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:14 pm

» Aman dikkat et düşmeyesin :)
Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:12 pm

» RESİMLERLE SANALİKA :D
Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:21 pm

» komik
Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:14 pm

» kuralsız 2 li oyuncu
Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:07 pm

» özür
Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 9:00 pm

Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir

Go down 
AuthorMessage
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Left_bar_bleue5/5Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:
Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Left_bar_bleue0/0Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Empty_bar_bleue  (0/0)

Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Empty
PostSubject: Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir   Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 10:13 am

Beşiktaş eski yönetici Celalettin Kolot birçok konuda çarpıcı açıklamalar yaptı. Tabata'dan Nihat'a, Demirören'in davranışlarından Mustafa Denizli'nin durumu hakkında gündem yaratacak ifadeler kullanan Kolot, kötü gidişatın sürmesi halinde erken seçim olabileceğini iddia etti.
Beşiktaş’ın eski futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot, Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na yaptığı açıklamada “Tabata’nın oynadığını gördükçe kahroluyorum, Delgado’nun ölüsü bile Tabata’dan iyidir” dedi.

İşte, Celalettin Kolot’un yeni kurulan futbol komitesinden, başkan adaylığı düşüncesine, futbolcuların motivasyon sorunundan, Denizli’ye Delgado’dan Nihat’a ve Beşiktaş’ın geleceğine kadar pek çok konudaki çarpıcı açıklamaları:

"-ÖDEMELERİN GEÇ YAPILMASI FUTBOLCULARI KÖTÜ ETKİLİYOR-"
Her hafta futbolcuların yer değiştirmesi, mevkii değiştirmesi, bazı futbolcuların bir hafta yedek kalıp, bir hafta oynaması ve futbolcular arasındaki gelir dengesizliği problem ve mutsuzluk oluşturuyor. Ümraniye’den aldığım haberlere Nihat’ın, Ernst’in, Ferari’nin aldığı paralar suratları yansıyor. Ayrıca ödemelerin zamanında yapılmaması da suratlara yansıyor. Ernst, bu durumdan kötü etkilenmiş, yüzüne yansıyor.

"-DENİZLİ SEZON BAŞINDA BIRAKMALIYDI-"
Mustafa Denizli sezon başında çalışmak istemedi. Çalışmaması gerekiyordu. Sağlık sorunları olduğu muhakâktı, nitekim açığa çıktı.

Beşiktaş’ın şu içinde bulunduğu duruma bakınca sezonun geri kalanından umutlu değilim. Ama Galatasaray ve Fenerbahçe puan kaybediyor. Bu durum umutlarımızı ayakta tutuyor.

"-FUTBOL KOMİTESİNDEN ANCAK MEDYAYA HABER ÇIKAR-"
Beşiktaş’ta kadro iyi, ama iyi yönetilmiyor. Benim başında olduğum Futbol Şubesi sayın başkan tarafından kaldırılmıştı. Şimdi bir futbol komitesi kuruldu. Ümraniye’nin havasını çok iyi biliyorum. Futbolcu orada bir kişi ister. Başkanı bile görmek istemez, bir kişiyle muhatap olmak ister. Şimdi Futbol Komite diye kurdukları yeni oluşumda beş altı kişi var. Buradan ancak medyaya haber çıkar. Bu iş 5-6 kişiyle yapılmaz. Menajer olarak Reşat Çağan, Fikret Demirer ve Metin Tekin’e sözler verildi. Çağan ve Demirer 6 aydan bu yana bekliyorlar. Metin Tekin bir aydır bekliyor. Üstelik Futbol Komitesi yöneticilerden oluşmaz. Eski futbolcu ve antrenörlerden oluşur. İzleme ekibi olarak bütün dünyada çalışması gerekir bu ekibin.

Ayrıca bu ekip, teknik direktör de aramalı; çünkü Mustafa Denizli’nin durumu pek iyi gözükmüyor. Üstelik bu ekip yeni sezonda hangi futbolcular gidecek hangileri kalacak, hangi transferler yapılacak bunu şimdiden belirlemesi gerekir.

"-YILDIRIM DEMİRÖREN TUTARSIZ DAVRANIYOR-"
Başkanın tutarlı olması gerekir. Bazen sözünü yerine getiremiyor. Tutarsız davranıyor. Başkanın futbol komitesi kurması yeni yönetimdeki bazı kişileri küstürdü. İlerleyen aşamalarda komiteden çıkaracaklar küsecek. Araya gazeteciler girecek, içeriden haberler çıkacak. Bu işler böyle olmaz. Sadece, teknik direktör, başkan ve futbol şube sorumlusu işe girer. Mevcut yapılanma yüzde yüz hatalı. Bu, ancak karışıklık getirir Beşiktaş’a… Ben görevdeyken başkan futbol şubesini kaldırdım dedi. Şimdi bu komite ne oluyor.

"-TABATA’NIN OYNADIĞINI GÖRDÜKÇE KAHROLUYORUM DELGADO’NUN ÖLÜSÜ BİLE TABATA’DAN İYİDİR-"
Tabata’nın transferi komple fiyaskodur. Oynadığını gördükçe üzüntüden kahroluyorum. Evde, oğlumla maçı seyrederken kahrolduk. Bildiği, tanıdığı Antep karşısında bile hiçbir varlık gösteremedi. Delgado’nun ölüsü bile Tabata’dan iyidir.

Ayrıca Serdar Özkan, sağda solda yarış atı gibi koşturulacağına orta sahada Delgado’nun görevi verilmelidir. Tabata’dan çok daha iyidir. Rıdvan çok yetenekli ama yararlanamıyoruz. Antalya’daki turnuvayı Eurosport’tan İngilizce olarak dinledim, İngiliz yorumcular Rıdvan’a bayıldılar.

"-TABATA’YI GÖNDERİR DELGADO’YU OYNATIRDIM-"
Ben başkanın yerinde olsaydım, Delgado’nun sözleşmesini yürürlüğe koyar. Tabata konusunda yanlış yaptım der ve Tabata’yı bekletmeden Gaziantep’e kiralık verirdim.

Ayrıca ben Delgado’ya 2 buçuk milyon euro para veriyorum her sene oynasın oynamasın.

-"NİHAT ESKİSİ GİBİ OYNAYAMAZ"-
Nihat, Beşiktaş’a zorla geldi. Mehmet Topuz transferinin yıkıntısı nedeniyle başkan Nihat’ı zorladı.

Mehmet Topuz’un Beşiktaş şapkası giyip, ben aileden Beşiktaşlıyım deyip, Fenerbahçe’ye gitmesi bizi çok üzmüştü. Nihat’ın transferi bu üzüntüyü ortadan kaldırmak adınaydı.

Nihat, çok iyi Beşiktaşlıdır. Kendisini tanır ve severim, ama maalesef Beşiktaş Nihat’dan çok fazla faydalanamayacak. Nihat’ın eskisi gibi Beşiktaş’a faydalı olacağına inanmıyorum, biraz daha iyi olabilir, ama eskisi gibi olamaz.

-"AKSU ADAY OLMASAYDI BEN ADAY OLACAKTIM"-
Murat Aksu, aday olmasaydı ben aday olacaktım. Ben de çıksaydım, oylar bölünecekti. Keşke siz aday olsaydınız diyen pek çok Beşiktaşlı var. Kazanabilirdim. Seçime siyaset girdi dendi, bu bir Yıldırım Demirören politikasıydı. Bu nedenle 20 sandıkta da Aksu, mağlup çıktı.

-"TUNCAY ÖZİLHAN’LA SEÇİME GİREBİLİRİZ"-
Ben her zaman Beşiktaş için bir alternatifim. Bunu herkes bilsin.

2013’de Tuncay Özilhan’ın başkanlığa aday olacağından bahsediliyor. Umuyorum olur, biz de onun yönetimine gireriz. Beşiktaş başarılı olur.

-"OLAĞANÜSTÜ SEÇİM OLABİLİR"-
3 sene var olağan kongreye ama ne olacağı hiç belli olmaz. Taraftarlar her an patlayacakmış gibi… Beşiktaş, önümüzdeki Galatasaray, Kayserispor ve Belediyespor maçlarında yara alırsa, tüm kulvarlarda yarış dışı kalmış olur, Avrupa Kupaları’na gidemez, bu durum çok şeye gebe olur.
Back to top Go down

Delgado'nun ölüsü Tabata'dan iyidir
Back to top 
Page 1 of 1