Sanalika,Top,Forum,Sanalika Hileler,Bedava Sanil,Vip,Metin2,Dwar.gen.tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatildeyiz Bakım Aşamamız Sona Ermiştir.

HomeHome  forumforum  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» artık gel erkan
Yeni Caddeler mekanlar yolda! Icon_minitimeby adem Tue Jul 06, 2010 1:55 pm

» Bu sitede hiç kimse olmucak
Yeni Caddeler mekanlar yolda! Icon_minitimeby Guest Fri Jul 02, 2010 5:10 pm

» SANALİKA HAKKINDA KOMİK RESİMLER
Yeni Caddeler mekanlar yolda! Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:17 pm

» Keşke Böyle Olsaydı Değilmi?
Yeni Caddeler mekanlar yolda! Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:16 pm

» Keşke yine böyle bir uygulama çıksa ?
Yeni Caddeler mekanlar yolda! Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:14 pm

» Aman dikkat et düşmeyesin :)
Yeni Caddeler mekanlar yolda! Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:12 pm

» RESİMLERLE SANALİKA :D
Yeni Caddeler mekanlar yolda! Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:21 pm

» komik
Yeni Caddeler mekanlar yolda! Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:14 pm

» kuralsız 2 li oyuncu
Yeni Caddeler mekanlar yolda! Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:07 pm

» özür
Yeni Caddeler mekanlar yolda! Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 9:00 pm

Yeni Caddeler mekanlar yolda!

Go down 
AuthorMessage
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Yeni Caddeler mekanlar yolda! Left_bar_bleue5/5Yeni Caddeler mekanlar yolda! Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:
Yeni Caddeler mekanlar yolda! Left_bar_bleue0/0Yeni Caddeler mekanlar yolda! Empty_bar_bleue  (0/0)

Yeni Caddeler mekanlar yolda! Empty
PostSubject: Yeni Caddeler mekanlar yolda!   Yeni Caddeler mekanlar yolda! Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 12:59 pm

Sanalika BlogSanalika Günlükleri // Sanalika Diaries
HOME
HAKKIMDA // ABOUT
SORULAR VE CEVAPLAR // FAQ
LINKLER // LINKS
GALERI // GALLERY
« Sanalikablog büyüyor14 Subat Monitte Lounge »
Yeni caddeler, mekanlar, eşyalar, görevler yolda
Uzuuuuuuuuun bir aradan sonra tekrar merhaba arkadaşlar,

Kusuruma bakmayın, burayı uzun süredir güncelleyemedim ama gerçekten kendi adıma yoğun zamanlar geçirdim. Aslında bu hafta sonu güzel sürprizler yapmayı düşünüyordum sizlere ama malesef benim bir hatamdan dolayı bunlar önümüzdeki günlere kaldı. Öncelikle bunun için özür dilerim. Uzun zamandır buraya bir yenilik koymadığımı biliyorum ve bu hafta sonu bir şeyler koymayı istiyordum gerçekten ama maalesef işler planladığım gibi gitmedi… Ben de resimlerini şu anda gösteremesem de en azından bahsedeyim diye düşündüm. Geçtiğimiz hafta yeni Cafetoria mekanımız bitme noktasına geldi, bu da demek oluyor ki, 9. cadde ile beraber Cafetoria da açılabilir. Burgerika’ya koyamadığımız tuvaleti buraya koymak gibi bir düşüncemiz vardı, ama akıbetini bilemiyorum, bakarsınız koyulur…

Sekizinci caddede bulunan şekerci dükkanının hazırlıklarında ise son aşamalardayız, burayı da yakında hizmete açmayı düşünüyoruz; Şekerci ile beraber bir iki abur cubur daha ürün listemize eklenecek, böylelikle siz vatandaşlarımız aç kalmayacaksınız… Yeri gelmişken bunu da söyleyeyim, sağlık ve sosyallik sistemleri şu için kullanım dışı… Bakarsınız ileride tekrar kullanıma açılırlar…

Geçen hafta başka ne yaptınız derseniz, aslında benim haftamın çoğu sevgililer günü hazırlıkları ile geçti, haftanın başında ise bir türlü tamamına erdiremediğim 6. cadde çizimleri ile uğraştım durdum. Bu cadde gerçekten çok değişti, daha önceden buradan yayınladığım haline göre bile çok çok çok değişti, ve kanımca gerçekten de çok güzel oldu. Hafta ortasına doğru biter diye düşünüyorum, bir aksilik önümüzdeki hafta içi 6. cadde’nin yeni hali de kullanımda OLABİLİR. Büyük yazdım çünkü ben kesin bir tarih veremiyorum…

Arkadaşlar aklıma gelmişken şunu da söyleyeyim, Facebook’ta Sanalika’nın ve Sanalika Blog’un sayfalarında, özellikle yorumlar kısımlarında, “Sanalika Sitesi” ya da başka bir ad altında bedava sanil falan diye bir şeyler ve web sitesi adresleri görürseniz, bilin ki bu kişi ya da kişiler sizin karakterinizi çalmak isteyen sahtekarlardır. Bu sahtekarlar sanalika.com’un benzerini yaparak sizi kandırmaya çalışıyorlar, bu yüzden sitelere Sanalika karakterlerinizin şifrelerini girerken, tarayıcınızın adres kısmından mutlaka kontrol ederek, sanalika.com’dan başka bir adres yazıyor ise şifrenizi girmemeye dikkat edin. Daha önceden de söylediğim gibi bedava sanil diye bir şey yok, sadece biz, Sanalika içinde düzenlediğimiz yarışmalar ile hediye sanil veriyoruz.

Bu sahtekarlıktan da kısaca bahsettikten sonra gelelim asıl önemli haberlere… Arada sırada bahsediyorum, uzay modasından sonra yeni bir moda daha hazırladık ve bunun için bu moda ile beraber açılacak bir mekan, bir de gizli görev yaptık. Bu görev diğer görevlere göre çok daha zor bir görev oldu ancak tamamladığınızda hediyesi de çok daha büyük olacak. Yeni modamızın çıkışı ile beraber bu görevi nasıl yapabileceğinize dair ufak ipuçları da vermeye başlayacağım.

Son olarak da umarım sevgililer günü hazırlıklarımızı beğenmişsinizdir. Yaptığımız hediyelerden biri yanında bir makas ile beraber geliyor dikkat ederseniz ve gerçek hediye, dönüştürme işlemi yaptıktan sonra ortaya çıkıyor. Umarım bundan sonra böyle daha eğlenceli nesneler yapacağız…

Herkese iyi eğlenceler…
Back to top Go down

Yeni Caddeler mekanlar yolda!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mekanlar
» en yeni tasarımımız yeni web sitemiz için.
» +9 Hack(En Yeni Sürüm Yeni Çıktı Fırından Sıcak Sıcak Gel)
» Yeni bii Yer
» sinemada yeni