Sanalika,Top,Forum,Sanalika Hileler,Bedava Sanil,Vip,Metin2,Dwar.gen.tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatildeyiz Bakım Aşamamız Sona Ermiştir.

HomeHome  forumforum  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» artık gel erkan
Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeby adem Tue Jul 06, 2010 1:55 pm

» Bu sitede hiç kimse olmucak
Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeby Guest Fri Jul 02, 2010 5:10 pm

» SANALİKA HAKKINDA KOMİK RESİMLER
Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:17 pm

» Keşke Böyle Olsaydı Değilmi?
Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:16 pm

» Keşke yine böyle bir uygulama çıksa ?
Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:14 pm

» Aman dikkat et düşmeyesin :)
Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 11:12 pm

» RESİMLERLE SANALİKA :D
Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:21 pm

» komik
Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:14 pm

» kuralsız 2 li oyuncu
Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 10:07 pm

» özür
Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeby Guest Sat Jun 26, 2010 9:00 pm

Benim yazdığım eşsiz virüsler

Go down 
+2
Network
Tolguska!
6 posters
AuthorMessage
Tolguska!
Güvenlik
Güvenlik
Tolguska!

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Benim yazdığım eşsiz virüsler Left_bar_bleue5/5Benim yazdığım eşsiz virüsler Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:
Benim yazdığım eşsiz virüsler Left_bar_bleue0/0Benim yazdığım eşsiz virüsler Empty_bar_bleue  (0/0)

Benim yazdığım eşsiz virüsler Empty
PostSubject: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 7:51 am

Upload ettim SAKIN bilgisiyarınızda açmayınız .
Sorumluluk kabul etmem .

Legal bir şekilde yazdığım virüsler
Link

.BAT Dosyalarıyla verilmiştir

http://www.dosya.tc/1_3450.exe.html /

http://www.dosya.tc/1.bat.html /

http://www.dosya.tc/2.bat.html

http://www.dosya.tc/3C.delet.bat.html ( asıl tehlikeli olan bu virüs mit/milli istiparat teşkilatı/ in kullandığı güvenlik programları bile çökerte bilenbir yazılım {virüs} tür )

3 cüsü Çok tehlikelidir Tamamını Ben yazdım virüsü değiştiremeyin diye not defterinde yollamıyorum Benim yazdığım eşsiz virüsler Drunken_smilie
NOT: Beyler virüs yazmakta ne var basit bir iş demeyin ! ; herkez yazamaz , çünkü virüsü yanlış yazar isen bilgisiyarın çökme ihtimali 100de 99.9 dur !
Ve virüs matrix kodlarıyla yazılır ASMB vs vs

Last edited by Xcall on Sun Apr 04, 2010 7:40 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Network
Gold Üye
Gold Üye
Network

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Benim yazdığım eşsiz virüsler Left_bar_bleue5/5Benim yazdığım eşsiz virüsler Empty_bar_bleue  (5/5)
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 8:48 am

ee bunlar ne yapalım ki xD
Back to top Go down
alper_062008
Onbaşı
Onbaşı
alper_062008

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 8:57 am

harbi
Back to top Go down
alper
Kor General
Kor General

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:
Benim yazdığım eşsiz virüsler Left_bar_bleue0/0Benim yazdığım eşsiz virüsler Empty_bar_bleue  (0/0)

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 9:13 am

o zaman tehlikeli
Back to top Go down
Site Lider
Yönetici
Yönetici
Site Lider

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Benim yazdığım eşsiz virüsler Left_bar_bleue0/10Benim yazdığım eşsiz virüsler Empty_bar_bleue  (0/10)
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 9:14 am

Yo Bunları Msn Gönderiyosunuz Smile
Back to top Go down
http://sanalika.tk
Tolguska!
Güvenlik
Güvenlik
Tolguska!

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 9:31 am

Açıldığı an bilgisiyarı çökertirler !
Back to top Go down
Site Lider
Yönetici
Yönetici
Site Lider

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Benim yazdığım eşsiz virüsler Left_bar_bleue0/10Benim yazdığım eşsiz virüsler Empty_bar_bleue  (0/10)
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 10:06 am

Biliyorum Msn Gönderiyosun Msnde Acınca Bilgisayar Cöker
Back to top Go down
http://sanalika.tk
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 11:24 am

Nan bunLar anti trojan çok hızlı çalışıyorlar arka planı bumu bezdirdi allah olum bu anti trojanlar yerinde durmaz haberin yokmu niye hazırlayıp link yaptın olum bunlar sayesinde site çökebilir xcall naptın yauuu
Back to top Go down
Tolguska!
Güvenlik
Güvenlik
Tolguska!

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeSun Apr 04, 2010 7:33 pm

Bir şey olmazz
Back to top Go down
arda2
Onbaşı
Onbaşı
arda2

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeMon Apr 05, 2010 4:06 pm

erkann benim yeni şifreye ihtiyacım var
vede bu programları indirsek bişi olurmu
Back to top Go down
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 5:01 pm

olurmu bilmem sorunlusu yapnlarr
Back to top Go down
arda2
Onbaşı
Onbaşı
arda2

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 5:35 pm

erkann benim yeni şifreye ihtiyacım var
vede bu programları indirsek
bişi olurmu
Back to top Go down
Tolguska!
Güvenlik
Güvenlik
Tolguska!

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 6:59 pm

Bİşey olmaz sadece açma !
Back to top Go down
arda2
Onbaşı
Onbaşı
arda2

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 7:03 pm

ok
Back to top Go down
alper
Kor General
Kor General

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 7:55 pm

xcall senden korkulur valla Very Happy
Back to top Go down
Tolguska!
Güvenlik
Güvenlik
Tolguska!

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 8:04 pm

=) teşekkürler ama korkulmuycak adam değilim yani =))))))))))
Back to top Go down
Misafir
Guest
Anonymous

Üye Kontrol Sayfası
Tecrübe Tecrübe:
Saygısızlık Saygısızlık:

PostSubject: Re: Benim yazdığım eşsiz virüsler   Benim yazdığım eşsiz virüsler Icon_minitimeWed May 05, 2010 8:42 pm

aynen
Back to top Go down

Benim yazdığım eşsiz virüsler
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» benim ne suçum var..!!!
» Salih canım benim bittin sen =)
» İşte Benim Eski Halim
» Benim Evim Sanil Aldım :D
» Sanalika Deliler Hast. (benim yapımım)